O nas

 

BUDUJEMY SZCZĘŚCIE już od 1997

Nasze Przedsiębiorstwo Budowlane POLSKIE DOMY zostało założone w 1997 roku. Od tego czasu zdążyliśmy uszczęśliwić już wiele rodzin budując domy, mieszkania i lokale. Bacznie śledzimy nowe rozwiązania architektoniczne, nowinki techniczne, podążamy za trendami i nimi się inspirujemy, aby zaoferować Państwu najwyższy standard inwestycji budowlanych.

BUDUJEMY POLSKĘ

Jesteśmy polskim Przedsiębiorstwem Budowlanym i bardzo to sobie cenimy. Dumnie podkreślamy i promujemy wartości polskie. Wybudowaliśmy i nadal budujemy domy i mieszkania, którymi będą mogły poszczycić się następne pokolenia. Nasze budowle wznoszone od 1997 roku zyskały na wartości i utrzymują tendencję wzrostową. Inwestując w nasze domy, mieszkania i lokale, inwestujecie Państwo w szczęście własne i swoich bliskich.

STAWIAMY NA POKOLENIA

Troszczymy się o szczęście rodzinne, bo sami jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym.
Doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie zostaje przekazywane dalej - z ojca na syna -
na pokolenia po to, by świadczyć najwyższej jakości usługi, ku zadowoleniu naszych licznych
klientów i ich rodzin.

TWORZYMY OD PODSTAW

Jesteśmy zarówno inwestorem jak i generalnym wykonawcą naszych inwestycji. Zajmujemy się realizacją inwestycji budowlanych od początku do końca nie korzystając z podwykonawców. Poprzez łączenie własnego potencjału wykonawczego z działalnością inwestorską możliwa jest minimalizacja kosztów związanych z obsługą inwestycji tak, by uzyskać dla Państwa najlepsze i konkurencyjne ceny.

POLSKIE DOMY = inwestor + wykonawca


NEWSLETTER OGRODÓW KRAKOWSKICH

Otrzymuj informacje o promocjach, dniach otwartych i dzienniku budowy.