Kariera
Aktualnie poszukujemy

Biuro nieruchomości Opole. Polskie domy
POLSKIE DOMY

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownik Budowy, miejsce pracy KRAKÓW

Opis stanowiska:

  • Bieżąca koordynacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Koordynacja i bieżąca współpraca z podwykonawcami i dostawcami,
  • Koordynacja działań w zakresie BHP i PPoż,
  • Zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dot. budownictwa,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w międzynarodowej Firmie,
  • Udział w dużym i prestiżowym projekcie budowlanym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres t.padamczyk@polskie-domy.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Firma o ustabilizowanej pozycji rynkowej, będąca jednym z liderów branży budowlanej
i deweloperskiej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko

ASYSTENT(KA) DZIAŁU TECHNICZNEGO/ KOORDYNATOR INWESTYCJI

miejsce pracy: KRAKÓW/ OPOLE

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę bieżącą biura

  • bieżący kontakt z podmiotami współpracującymi oraz z Klientami

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

  • przestrzeganie procedur i obiegu dokumentów

  • współpraca z pracownikami Działu Technicznego oraz pozostałymi członkami zespołu firmy

  • kontrola jakości oraz zgodności z dokumentacją realizowanych prac budowalnych

  • koordynacja procesu reklamacyjnego

Od kandydatek / kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane budowlane)

  • umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office

  • dokładności, zaangażowania i samodyscypliny w pracy

  • posiadania uprawnień do kierowania pojazdami (prawo jazdy kat. B)

  • umiejętność pracy z dokumentacją branżową

  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia;

  • komunikatywności, dokładności, obowiązkowości;

W zamian oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę

  • niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy przesyłać na adres: praca@polskie-domy.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Imię *
Nazwisko *
Telefon *
Forma współpracy *
Zdjęcie *
CV *
 Wyślij kopię wiadomości do mnie
* - pola wymagane